Środki utrzymania czystości

Pasty do mycia rąk, pasty BHP

Pasty do mycia rąk z uporczywego brudu na bazie piasku, mydła i mączki drzewnej

Pasta do mycia rąk – zastosowanie w życiu codziennym

Każda osoba, która ma styczność z pracami warsztatowymi, majsterkowaniem powinna znać produkt, którym jest pasta BHP. Nawet podczas wykonywania drobnych czynności nasze ręce mogą ulec zabrudzeniu różnego rodzaju substancjami oleistymi lub nawet benzyną. Każdy, kto znalazł się w takiej sytuacji, wie, że nie jest łatwo sprawić, by ręce były czyste za pomocą zwykłych środków czystości. Jednak istnieje rozwiązanie. Pasta BHP pozwala w prosty sposób usunąć zabrudzenia z rąk. Jakie jest zastosowanie past BHP?

Czym jest pasta BHP?

Jest to preparat, który pomaga w myciu trudno zabrudzonych rąk. W bardzo skuteczny sposób jest w stanie usunąć zanieczyszczenia różnego typu, również chemiczne. Pastę BHP charakteryzuje niezwykle silne działanie, jednak nie jest ono niebezpieczne dla skóry naszych dłoni. Pasty do mycia rąk BHP zawierają w składach środki czyszczące, bakteriobójcze oraz odżywcze. Dzięki temu nasze ręce będą nie tylko czyste, ale również zadbane.

Aby użyć pasty, należy nałożyć ją na suchą skórę i powoli wcierać w dłonie. Na koniec ręce powinno się obficie spłukać wodą. Jeśli skóra nadal jest zabrudzona, proces ten można powtórzyć, aż do uzyskania zadowalającego nas efektu.

Jakie są rodzaje pasty BHP?

Pasta BHP jest dostępna na rynku od dawna i cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata w sklepach pojawiało się wiele różnych jej rodzajów, które wyróżniają się zawartością poszczególnych substancji. Co je różni?

  • Pasta BHP ścierna
    W swoim składzie zawiera dodatek substancji ściernych. Co ważne, dzięki nim czyszczenie dłoni jest jeszcze bardziej skuteczne, ale bez ryzyka dla skóry naszych dłoni, ponieważ drobinki są bardzo delikatne. Dobrze sprawdzi się, usuwając zabrudzenia z farb, klejów, pyłu węglowego, smarów, olejów, smoły oraz sadzy.
  • Pasta BHP mydlana

W jej składzie znajdziemy dodatkowo mydło sodowe, które często dodaje się do prania. Dzięki temu doskonale radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń z ubrań roboczych. Z powodzeniem można wykorzystywać ją do szorowania miejsc, które są mocno zabrudzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *