Środki utrzymania czystości

Płyn do mycia szyb

AJAX Floral Fiesta Konwalia

Płyn do mycia szyb

Z płynami do mycia szyb z łatwością uzyskasz efekt lśniących czystością szklanych powierzchni jak i również wypełnisz mieszkanie odświeżającymi zapachami. 

W naszym sklepie znajdziesz płyny takich producentów jak Ajax, Clin, dr. Prakti, Mors, Draco, Window. 

Zaawansowane i uniwersalne formuły płynów do szyb sprawią, że bez wysiłku usuniesz zabrudzenia i ślady z okien i szkła, pozostawiając je błyszczące i w 100% pozbawione smug.

Jak myć okna?

Przede wszystkim istotnym czynnikiem jest, w jaką pogodę myjemy okna. W dni słoneczne gdy promienie słoneczne padają na szybę, może to spowodować szybkie odparowywanie płynu i pozostawienie smug i brudu. Dlatego radzimy myć okna rankiem lub wieczorem. A co w chwili mrozu? Mycie w takich warunkach też jest utrudnione. Starajmy się robić tę czynność w jak najlepszych warunkach a efekt i komfort pracy, odpłaci nam idealną czystością powierzchni szklanych.

Do mycia okna warto użyć płynów.

Z Płynem do mycia szyb AJAX Floral Fiesta Konwalia bez problemu pozbędziesz się zabrudzeń na wszelkich szklanych powierzchniach. Ajax poradzi sobie między innymi z:

  • Oknami
  • Lustrami
  • Szklanymi blatami
  • Frontami szklanymi
  • Innymi szklanymi powierzchniami
AJAX Floral Fiesta Konwalia

CLIN płyn do mycia szyb i jego unikalna formuła z alkoholem zapewnia połysk bez smug i konieczności wyczerpującego polerowania. Butelka z dwufunkcyjną pompką umożliwia dozowanie produktu w formie ciekłej lub pianki, która przywierając do szyby skutecznie usuwa silne zabrudzenia.

CLIN płyn do mycia szyb

Płyn do szyb Praktik Express Windows został stworzony, aby zapewnić czystość powierzchniom szklanym… i nie tylko! Produkt doskonale nadaje się do czyszczenia płytek ceramicznych, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w kuchni i łazience. Jest również polecany do polerowania laminatów pokrywających meble drewniane. Idealny połysk pozwala wydobyć piękno i czar z lakierowanych powierzchni.

Płyn do szyb Praktik Express Windows

MORS  z atomizerem 500ml płyn do mycia szyb przeznaczony jest do mycia szyb okiennych, luster oraz innych powierzchni szklanych. Doskonale usuwa brud. Nie pozostawia smug.

MORS  z atomizerem 500ml

WINDOW PLUS Płyn do mycia szyb i luster 750 ml z rozpylaczem ma wysoka jakość gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystych, lśniących szyb, bez smug i zacieków. Przeznaczony jest do stosowania w kuchni i w łazience. W czasie mycia szybko wysycha, co jest istotne w okresie zimowym. 

WINDOW PLUS Płyn do mycia szyb i luster 750 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *