Artykuły higieniczne

Ręczniki papierowe zz

Ręczniki ZZ papierowe składane

Ręczniki papierowe zz i inne

Składany ręcznik papierowy ZZ to obecnie najbardziej popularna forma osuszania rąk. Obserwacje pokazały, że użytkownicy toalet są bardziej skłonni wybierać ręczniki papierowe niż suszarki do rąk. Wynika to głównie z oszczędności czasu potrzebnego na dokładne osuszenie rąk. Proponowane przez nas ręczniki papierowe wykonane są z makulatury lub celulozy. Uniwersalny rozmiar ręcznika składanego ZZ sprawia, że ​​pasuje on do większości podajników, dozowników i pojemników. Cechami charakterystycznymi ręczników ZZ jest wysoka nasiąkliwość, wydajność, trwałość i skuteczne suszenie rąk. Delikatna struktura ręcznika zapewnia komfort użytkowania. Ręczniki papierowe są pełni bezpieczne i ekologiczne. 

Ręczniki papierowe składane

Atutem ręczników papierowych jest różnorodność i dostępność w kilku opcjach.

Dostępne są składane ręczniki papierowe ZZ, V, W, C. 

Nasze produkty są najwyższej jakości dlatego, że oferujemy ręczniki papierowe najlepszych producentów takich jak VIPpaper, Papernet i innych.

Dobra chłonność przekłada, się na mniejsze zużycie ręczników a tym samym oszczędność właścicieli lokali jest znacząca. Ręczniki zazwyczaj występują w kolorach białych i zielonych.

https://adrem-higiena.pl/produkt/zz-biala-premium/

Ręczniki papierowe w rolce

Używane są często w domu zazwyczaj w kuchni, jak i w toaletach publicznych gdzie występuje duże zużycie. 

W naszej ofercie sklepu adrem-higiena.pl jest duży wybór ręczników papierowych na rolce. 

Taki papier można użytkować w tradycyjny sposób jak i w nowoczesny poprzez dozowniki, które sprawiają bardziej ekonomiczne zużycie ręcznika jak i bardziej higieniczny sposób. Ręczniki papierowe w rolce jak i dozowniki można skompletować w naszym sklepie.

https://adrem-higiena.pl/produkt/mini-bubbles/

Dozownik ręczników papierowych

Oryginalne podajniki ręczników to bardzo dobre rozwiązanie dla nowoczesnych pomieszczeń. W ofercie naszego sklepu Państwo znajdą dozowniki plastikowe oraz dozowniki ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Kupując dozownik, w naszym sklepie mają Państwo pewność, że produkt jest najwyższej jakości. Warto zaznaczyć, że podajniki w łatwy sposób można zamontować, a ich odpowiedni kształt pozwala na łatwy dostęp do wnętrza komory w celu uzupełnienia dozownika.

Dozowniki w naszej ofercie są od renomowany producentów takich jak Jofel, Impeco, Cosmos i innych.

https://adrem-higiena.pl/produkt/jofel-dozownik-na-reczniki-papierowe-skladane-ah37600wood/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *